Menü Bezárás

Ingyenenergiával a magyarokért energiaklub

Alapötlet és mágnes-motor

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés: Tibor Kiss Kiss Tibor 1 hét telt el.

• Szerző
    Bejegyzés
    Tibor Kiss
    Kiss Tibor
    Felhasználó

– kissé hosszú és fárasztó végig-nézni, olvasni értelmezni…

– androméda motor…
    Valaki megcsinálta, de a felvételen: nem működik! Kérdés ugye, hogy a mágnesek egymáshoz történő beállítása megfelelő volt-e? Amennyire jól tudom koncentrikus tárcsákban megfelelően elhelyezett mágnesek kellenek…
    És ha minden rendben, akkor-is kell egy bizonyos sebesség a belső tárcsának, amihez magnetikusan csatlakozik a többi, ami után az egész képes egymást gyorsítani! Bennem is vannak kételyek. Az is fontos, hogy csak a mágnesek egymásra-hatása érvényesüljön – a tárcsa egésze ne legyen mágnesezett (mágnesezhető)!
    Minden kétség ellenére – csak azért jegyzem meg ezeket; mert az a gyanúm, hogy ez a megépített modell nem biztos, hogy megfelel a kitételeknek!

Ezen kívül azok a mágnes-motrok, melyek egymás mellé- épített (egyenlő átmérőjű) tárcsákból állnak nem idézhetik elő az első videóban említett (“levezetett” – folyamatosan gyorsuló) hurrikán elvet!
    Maga az egész elképzelés rendkívül extrém – de csak akkor mondhatjuk ki, hogy működés-képtelen; ha azok az elvek szerint megépítve és kipróbálva se működik!

Viszont fel kell készülni – működés esetén – annak szakszerű lassítására!!!
    Ehhez akkor-is gépész-mérnök kell – ha Az egyáltalán nem hisz benne!!!

Kristóf Fogolyán
    Fogolyán Kristóf
    Felhasználó

Csefkó Pál a youtubon.

Tibor Kiss
    Kiss Tibor
    Felhasználó

Köszönjük Kristóf!

Csefkó Pál valóban sok új energiafajtával foglalkozik – konkrétan erről (nevesítve) még nem hallottam.

Ha linket is tudnál róla küldeni, szívesen megnézném!

– baráti üdvözlettel: Tibu

Szkitahun
    Szkitahun
    Felhasználó

Csefko féle találmányokkal eszközökkel az a probléma hogy drágák és túl bpnyolullt a hozzá nem értőknek
    én olyan készülékeket szorgalmazok, sűrgetek amit hozzá nem értők is könnyen megérthetnek és akáár sajátkezüleg meg is tudnak épiteni de kellcvillamossági téren gyakorlott aki segít az értelmezésben illetve idegennyelvű példa mintadarab esetén kisérőszöveg fordításában
    Sűrgősnek gondol8m az üügyet mert anyagilag sokat nyerhetünk ha szabadulhatunk egy két havi energiaszámlától Azaz a villany és a gázszámláktól hónapról hónapra téli időszakot is beleértve.

Szkitahun
    Szkitahun
    Felhasználó

Feltűnő hogy sok és különfélevváltozat szerepel a youtube.on avlegkülönfélébb helyekről országokból de pont magyaroktól nem ad semmit a youtube, nem ad ha nem rakott fel magyar csak magyaridegen…
    Próbálom értelmezni az eddig fellelhető elkészült és működőképesnek mutatkozó generátorpéldányok szerkezetét, méretarányait de nem igazán derül ki az ilyen összefüggés vagy nagyon gyorsan pont ezeket a részleteket kapja el gyorsan a videoszerkesztő… Igy nehezen értelmezhető

Szkitahun
    Szkitahun
    Felhasználó

Feltűnő hogy sok és különféle változat szerepel a youtube.on a legkülönfélébb helyekről országokból de pont magyaroktól nem ad semmit a youtube, nem ad ha nem rakott fel magyar csak magyaridegen…
    Próbálom értelmezni az eddig fellelhető elkészült és működőképesnek mutatkozó generátorpéldányok szerkezetét, méretarányait de nem igazán derül ki az ilyen összefüggés vagy nagyon gyorsan pont ezeket a részleteket kapja el gyorsan a videoszerkesztő… Igy nehezen értelmezhető

Tibor Kiss
    Kiss Tibor
    Felhasználó

Igen, sajnos én sem nagyon látok értelmezhető, működő gépekről videót! Vagyis láttam olyat, amit értek és nemis gyors – de nem lehet nagy hatásfoka!
    Most azokat az internetes címeket nem biztos, hogy vissza tudom keresni…

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Notice: Trying to get property of non-object in /home/ttkozoss/public_html/wp-content/plugins/activity-reactions-for-buddypress/class/class.php on line 1082