Menü Bezárás

Az évszázad csalása – deviza csalás

4 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Bejegyzés
      János IbrányiIbrányi János
      Felhasználó

Hála a Jóistennek se én, se rokonom nem lett a devizás csalás áldozata. Ezért csak az utóbbi időben olvastam utána, hogy mi is volt ez valójában.
      Találtam egy olyan egyszerű és közérthető összefoglalót, amit annak tudok ajánlani aki még nem érti:
      Az évszázad pénzügyi csalása

László TóthTóth László
      Felhasználó

Jól beszél! Én lassan 5 éve, hogy megtettem a feljelentést, de mintha el sem olvasták volna, semmit sem foglalkoztak a benne foglaltakkal, a ne szólj szám, nem fáj fejem elvet követik és egy sablonos szöveggel elutasítottak. Panaszra is vittem, pedig azt írták nem lehet, de mégis lehetett, viszont második körben is úgy jártam. Ez a jogszolgáltatás egy bűnszervezet. De társra sem találok, hogy e ként vegyük már elő őket!

János IbrányiIbrányi János
      Felhasználó

Nekem egy parkolási perem volt.
      A törvénnyel szembe menve egy magáncég (ráadásul a hírhedt Centrum kft utóda) végzi a 7. kerületben a parkoltatást. Az egész maffia ügy és minden infó a nyilvánosság előtt van. A bíróság nem hall, nem lát, mert nem akar.

Én sem leszek társ a “bírósági” fronton harcolásban, mert – ahogy a másik bejegyzéseben is írtam – ez a kezükben van.
      Máshol vannak a lehetőségeink. Ott tegyünk, ahol van hatásunk.

László TóthTóth László
      Felhasználó

Ha a jogszolgáltatással szemben ez általános problémává vált, akkor így kellene kezelni a hatalmi jellegű ügyeket, általánosan magával a bírósággal, ügyészséggel szemben kell felvenni a kesztyűt, ki kell mondani és őket kell támadni. De ebben társra nem leltem, olyanok vagyun, mint 2006-ban a vidékről feljőtt traktorosok, hogy ha a parlament felé vezető utakra kirakták a mezőgazdasági járművekkel behajtani tilos táblájat, akkor már nem is hajtunk be. Hagyjuk, hogy kisebb szabályokkal megállitsanak magasabb jogérvényesítési formákat, és mi engedelmeskedünk ahelyett, hogy a fejükre taposnánk joggal!!

Tibor KissKiss Tibor
      Felhasználó

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1463309823834211&id=100004656214298&_rdr

– abszolút: kilakoltatás!

– beszélgetünk a poszt alatt néhányan…

Barátaim!
      A pénz eredetileg egyezményes áru-érték helyettesítő eszköz – eredetileg nem munka-érték helyettesítő…
      A mindenkori hatalom adja és manipulálja tetszése szerint.
      Itt Európában a Fuggerek (szintén zsidók) vezetik be nemesfém letéti bizonylat – ami forgalom-képessé válik és a letétbe helyezett nemesfémek gyakorlatilag végérvényesen a zsidóknál maradtak. Ezáltal kezdtek irányítani mindent – ha úgy tetszik az egész civilizációt ezen az alapon szervezik!

Ezt azért mondom, hogy eredendően létezik egy gazdasági megoldás – ahol egy “teljes érték-teremtői kör” saját struktúrát kiépítve képes ezt új alapokra helyezni!
      Ez egy lassú és nagy területet igénylő feladat. Ha bárki ebben gondolkodik – akkor településeknél érdemes kezdeni, nem internetes csoportokon belül!

Politikai megoldás:
      Valami olyan “irányítás”, melyre egy csoport képes azt mondani: hogy mi ezt jobban tudjuk csinálni!
      Ezért létezik a FIDESZ és mára ZSIDESZ! Semmi sem annak indul, ami lesz belőle!
      Akkor mi lehet e tény mögött???
      (távirányítás)
      És természetes van “forradalmi megoldás” is…

Ami keresztül vihető: ezek “öszvér-természete”!
      Azon viszont mindenképp el kell gondolkodni – MÉRT tesszük!!!
      Amennyiben csak viszonyításaink keretein belül tudunk gondolkodni – úgy azok a hibák melyek sok magas kultúrát romba-döntöttek – ezek a mi életünkben-esetünkben is fennállnak!
      Volt már bőven függetlenségi nyilatkozat, emberi jogok stb.
      Mindig mindenki azt gondolta, hogy a probléma saját struktúrán kívül van (nép, nemzet, egyén)!
      Természetesen minél szélesebb körben terjedő megvitatásnak kell történnie ahhoz, hogy egységet tudjunk teremteni (ne anarchiát)!

Nem tudom mi lehet a rendőrök buta fejében…
      – lehet hogy még ennyi sem:

Pl: aki belemegy egy “nagyobb” hitelbe – Az annyira hülye, hogy megérdemli a pszichiátert! És akkor ez így “jogos” is!

4 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.